RSS-voog

Erasmus+

eTwinningu särav tulevik Erasmus+ osana

Alt Image
Erasmus+ on uus Euroopa haridus-, koolitus-, noorte- ja spordiprogramm, mis käivitus alates 1. jaanuarist 2014. a. eTwinning on selle oluline osa! Erasmus+ ühendab üksikud programmid: sinna alla kuulub endine elukestva õppe programm (Comenius, Leonardo, Erasmus, Grundtvig ja Transversal programmid), samuti Youth in Action, Jean Monnet, Tempus ja Erasmus Mundus.

eTwinning on on olnud väga edukas, ühendades koole Euroopas ja kaugemalgi. See on näidanud, et õpetajatel ja õpilastel on vaja üleeuroopalist kohta, kus turvaliselt online’is kohtuda. Seetõttu on EL otsustanud eTwinningu rolli Erasmus+ koosseisus tugevdada ning seda programmi teiste osadega tihedamalt siduda.

Järgmiste kuude jooksul märkate platvormi juures muudatusi: lisandub interaktiivsust, paraneb kättesaadavus, kasutajaliidesed muutuvad lihtsamaks ning tulekul on uusi ametialase arengu võimalusi. Kõlab hästi, kas pole?

eTwinning hakkab rohkem infot ja võimalusi pakkuma kõigile koolihariduses töötavatele inimestele. Täpsemat teavet anname peatselt.

eTwinningu meeskond soovib tänada kõiki õpetajaid, kes on aastate jooksul eTwinningu jätkuvasse edusse panustanud. Loodame väga teie tööd toetada ning ehitada üheskoos üles suurima õpetajate kogukonna Euroopas.

Rohkem teavet:

  • Veebitoimetaja: Morvan Claire
  • Avaldatud: 19.12.2013
  • Viimati muudetud: 27.01.2014

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: